Yeni yılın ilk bebeği dünya’ya geldi

AMASYA’da yeni yılın ilk saatleriyle birlikte yeni bebek Dünya’ya geldi. Ailesi tarafından ismi Adem olarak konulan bebeği Vali Osman Varol, hastanede ziyaret etti.

 

2019 yılında gece saat 12 itibariyle yeni yılın ilk çocuğu Dünya’ya geldi. Ailesi tarafından İsmi Adem olarak konulan yeni yılın ilk çocuğunu Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti. Vali Varol’un ziyaretinde Sağlık İl Müdürü Dr. Öner Nergiz ile Başhekim Doç. Dr. Murat Şahin’de eşlik etti. Amasya Valisi Osman Varol, 2019’un ilk saatlerinde Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek hastane personelinin ve vatandaşların yeni yılını tebrik etti.

 

Vali Varol, “2019 yılını hastanede karşılamak zorunda kalan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Aynı zamanda yılın ilk doğan bebeği olan Adem bebeğimize de sağlıklı, mutlu, huzurlu ömürler diliyorum.

 

Daha sonra Vali Varol, Adem bebeğe altın takarak ailesine hayırlı ve sağlıklı bir evlat olması temennilerinde bulundu. Hastane personeli ve vatandaşları yeni yılın ilk saatlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Vali Varol’a şükranlarını sundu.

 

Haber: Sinan HARMANCI

 

YORUM YAZ

www.gazetee.com