ÇİMEN’İN VİDEOSU 306 BİN KEZ İZLENDİ

AMASYA’da küçük yaşlarda sokaklarda gitar çalarak müzisyenliğe başlayan 20 yaşındaki Doğukan Çimen katıldığı ses yarışmasında gösterdiği performansla Hadisenin takıma girdi. Çimen’in videosu 3 günde 306 bin kişi tarafından izlenerek ‘O ses Türkiye’de haftanın en iyi performansları listesine girdi.

Amasya’da yaşayan 13 yaşında sokaklarda gitar çalarak müzisyenliğe başlayan 20 yaşındaki Doğukan Çimen, Dünya’da ve Türkiye’de büyük bir izlenme oranı olan Acun Ilıca’nın hazırlayıp sunduğu ‘O ses Türkiye’ yarışmasına katıldı. Sahnede ‘Bir derdim var’ parçasında sergilediği performans ile jürilerden Seda Sayan ve Hadise’yi döndürmeyi başardı. Yarışmada yoluna Hadise ile devam etme kararı alan Çimen’in videosu 306 bin kez izlenerek ‘O ses Türkiye’de haftanın en iyi performansları listesine girmeyi başardı.

Doğukan Çimen, “Çocukluğum neredeyse sokaklarda gitar çalarak geçti. Bende herkes gibi şansımı denemek için O ses Türkiye yarışmasına başvurdum. Kısa zamanda sonra çağrıldım. Sergilediğim performansla iki jüriyi döndürmeyi başardım. Hadise ile yoluma devam edeceğim. Hedefim yarışmada finale kadar ilerlemek, ailemi ve Amasya’mızı en iyi şekilde temsil edebilmek” dedi.

Sinan HARMANCI
#Yeşilşehir

YORUM YAZ

www.gazetee.com