İşte şampiyon olan okul

EĞİTİM Bir-Sen Amasya Şubesi tarafından düzenlenen okullar arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Ovasaray Ortaokulu oldu.

 

Eğitim Bir-Sen Amasya Şubesi tarafından düzenlenen okullar arası futbol turnuvası şampiyonu Ovasaray Ortaokulu oldu. Turnuvanın ikincisi Kılıçarslan Özel Eğitim Uygulama Okulu ve üçüncüsü ise Sosyal Bilimler Lisesi oldu. Kupa töreninde konuşan Eğitim Bir-sen Amasya Şube Başkanı Kerem Camcı, Bu turnuva ile amacımız dostluğun samimiyetin ve arkadaşlar arasındaki iletişimin pekişmesi olduğunu ve bunu görmekten de mutlu olduğunu, heyecanı ve keyfi bir arada yaşadıklarını belirtti. Camcı konuşmasının devamında şunları söyledi:  “Okullar arası futbol turnuvamıza 20 okulumuz katıldı. Öncelikle katılan tüm okullarımıza takımlarımıza oyuncularımıza görevli yönetim kurulu üyelerimize görevli hakemlerimize bizleri yalnız bırakmayarak izlemeye gelen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor derece yapan okullarımızı ve şampiyonumuz Ovasaray Ortaokulumuzu tebrik ediyorum” dedi.

 

SOSYAL, KÜLTÜREL VE SPORTİF ETKİNLİKLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

 

Biz sendikacılığı çok yönlü olarak yapıyoruz. Özlük ve özgürlük mücadelemiz yanında bu tür faaliyetlerle herkesi bir araya getirmek anlayışıyla bu faaliyetleri gerçekleştirdiklerini belirten Camcı, “Yapmış olduğumuz etkinliklere de sadece kendi üyelerimizi değil diğer arkadaşlarımızı da davet etmemiz bunun en önemli göstergelerinden birisidir. Sendikacılığın en önemli amaçlarından birisi de herkesin bir arada olmasını sağlamaktır ki bu program da bizim bunu en iyi şekilde yaptığımızın bir örneğidir. Bu ortamı sağlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Turnuvanın birincisi, ikincisi ve üçüncü kupalarını İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş verdi. Kupa töreni sonrasında etkinlik sona erdi.

Haber: Sinan HARMANCI

YORUM YAZ

www.gazetee.com