AK Parti tanıtım ve medya başkanları Samsun’da buluştu

AK Parti Tanıtım ve Medya Karadeniz Bölge Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın katılımıyla Samsun’da gerçekleştirildi.

 

AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Başkanlığında gerçekleşen AK Parti Tanıtım ve Medya Karadeniz Bölgesi İstişare Toplantısı Samsun’da yapıldı. Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Burak Yıldız, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir Amasya ile 17 ilin ana kademe, kadın ve gençlik kolları tanıtım ve medya başkanları, AK Parti Genel Merkez Basın Koordinatörü Gökşin Deniz Ocak, AK Parti Genel Merkez Sosyal Medya Koordinatörü Ömer Arvas, AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Uzmanı Deniz Demir katıldı.

 

31 Mart 2019’da önemli bir seçim olacağını belirten AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, konuşmasında şunları söyledi;

 

“Biz siyaseti makam ve mevki olarak değil görev ve sorumluluk bilinciyle yerine getirdiğimiz için Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 16 yıldan beri bütün seçimleri kazanıyoruz. Bütün seçimleri kazanırken bunu bir övünç olarak söylemiyoruz. Bunu bir milletimize şükran olarak ifade ediyoruz. Biz seçim kazanarak bir üstünlük taslamıyoruz. Önümüzdeki seçim çok önemli. Bu seçimde şehirleri emanet edeceğimiz belediye başkanlarını seçeceğiz” dedi.

 

Sinan HARMANCI-Amasya-DHA

YORUM YAZ

www.gazetee.com