Yaralar sarılıyor, gün birlik olma günü

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

ELAZIĞ merkezli 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlar için yardımlar çığ gibi büyüyor. Amasya’da berberlik mesleğini 12 yıldır sürdüren Mustafa Şahin İnce, İşletmesinin bir günlük kazancını depremzedelere bağışladığını açıkladı.

Elazığ ve Malatya’da yaşayan depremzedelere Türkiye’nin dört bir yanından olduğu gibi Amasya’dan da yardımlar devam ediyor. Merkezde 12 yıldır berberlik mesleğini devam ettiren Mustafa Şahin İnce, işletmesinin bir günlük gelirini depremzede vatandaşlara bağışladığını belirtti.

“ZOR GÜNLERİNDE YANLARINDAYIZ”

Elazığ ve Malatya’da depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmak ve yaralarını sarmak için işletmesinin bir günlük gelirini bağışlama kararı aldığı söyleyen İnce, “Elazığ ve Malatya’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bu zor günlerinde depremzede vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına bizlerde işyerimiz olarak bir günlük kazancımız olan bin 500 lirayı deprem bölgesinde bulunan vatandaşlarımıza bağışlama kararı aldık” dedi.YORUM YAZ

www.gazetee.com