Takım otobüsünün sponsorları belli oldu…

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK
2019-2020 futbol sezonunda şehrimizi süper amatör liginde temsil edecek Amasyaspor 1968 FK’nın otobüs sponsorları belli oldu.
Bu yıl şampiyonluk parolası ile süper amatör ligine bomba gibi bir başlangıç yapmak isteyen ve Kulüp Başkanı Metin Genç’in büyük fedakarlıkları ile mücadele ettiği Amasyaspor 1968 FK’ya Amasya ve taşovalı işadamları takım otobüsüne reklam verip destek oldular. Bellona mobilya sahibi taşovalı işadamı Emrah Şeker ve Gür-un sahibi amasyalı işadamı Özcan Gür, deplasmanlar için kullanılacak takım otobüsüne reklam vererek sponsor olup destek oldular.

Takımımızın zor gününde yanında olarak desteklerini esirgemeyen işadamlarına teşekkür ettiğini belirten Amasyaspor 1968 FK Başkanı Metin Genç, açıklamasında şunları söyledi; “Bu yıl büyük bir mücadele içine girdik. İnşallah süper amatör liginde şampiyon olup, bal ligine tekrar çıkacağız. Ardından da hedefimiz profesyonel lig olacak. Bu uzun maratonda bizlere desteklerini esirgemeyen taşovalı İşadamımız Emrah Şeker Bey ve Amasyalı işadamımız Özcan Gür Bey ve ailelerine şehrimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM YAZ

www.gazetee.com