Taha Ermiş, Amasyaspor’da

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK
Amasyaspor 1968 FK, 2019-2020 sezonu hazırlıkları kapsamında, Santrafor mevkiinde oynayan Taha Ermiş ile anlaşma sağladı.

2020’nin Ocak ayında başlayacak olan süper amatör ligi için transfer çalışmalarına devam eden Amasyaspor 1968 FK, Havza Belediyespor, Yeni Amasya Spor, Yılport Samsunspor, Samsun Telekomspor, Amasya Belediyespor takımlarında santrafor mevkiinde top koşturan Taha Ermiş ile anlaştı.

Teknik direktör Levent Arıkdoğan, Başakşehir ve birçok kulüpten transfer yapan ve buna bir yenisini daha ekleyen Kulüp Başkanı Metin Genç, açıklamasında şunları söyledi; “Amacımız bu yıl Süper amatör liginde şampiyon olarak Bölgesel Amatör lige çıkmak ve buradan da özlenen profesyonel lige yükselebilmek, bunun içinde var gücümüzle çalışıyoruz. Transfer döneminde hocamızın direktifleri doğrultusunda her mevkiye nokta atışı yapmak için mücadele veriyoruz. Bunlardan birisi de santrafor mevkisinde görev yapan Taha Ermiş, Kendisini yeşil beyazlı renklere bağlamış bulunuyoruz. Önümüzde uzun bir yol var, İnşallah ihtiyaç olan bölgelere transfer çalışmalarımız devam edecek. Başarının gelmesi için tek isteğimiz Amasyaspor taraftarımızın bizi sonuna kadar desteklemesi, Zaten ondan sonra istediğimiz başarıyı elde edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.


YORUM YAZ

www.gazetee.com