Saraçoğlu “PROJELERİMİZLE HİZMETE TALİP OLDUK. DEDİKODU BİZİM İŞİMİZ DEĞİLDİR”

CHP İYİ Parti millet  ittifakı adayı Saraçoğlu ”  PROJELERİMİZLE HİZMETE TALİP OLDUK. DEDİKODU  BİZİM  İŞİMİZ
DEĞİLDİR”
CHP İYİ Parti ittifak adayı Serpil Saraçoğlu seçim startının verildiği andan itibaren bir karar aldığını ve bu konuda gereken hassasiyetin gösterilmesi için  parti yöneticilerine ve seçim ekibini  bu konuda uyardığını ifade ederek ;
” Biz seçim çalışmalarımız süresince hiç bir aday arkadaş ve partisi hakkında konuşmayacağız. Sadece projelerimizi ve yapacağımız hizmetlerimizi anlatacağız dedim. Yöneticilerimizde bunu olumlu karşıladılar. İlk iş olarak diğer aday arkadaşlarımı arayarak başarılar diledim ve bu güne kadar onlarla ilgili hiç bir eleşitride bulunmadım, partilerinin iç durumları hakkında konuşmadım. Her seçim döneminde her partide olabilecek istifalardan bir sonuç çıkartma amacı ile diğer partiler içinde oluşan parti içi çekişmeleri oluşan istifaları seçim malzemesi olarak kullanmadım.Ama son günlerde görüyorum ki bazı kişiler şahsım, partim ve millet ittifakamız ile ilgili  aday zayıf, birileri istifa etti diye bir dedikodu ortamı yaratarak bundan bir sonuç çıkartmaya çalışıyorlar. CHP bu ülkenin en eski ve en köklü partisidir. Ne parti , ne adayı nede yöneticileri zayıf değildir. CHP her zamankinden daha güçlü ve partililerimizde kenetlenmiş durumdadır. Bu dedikoduları aday arkadaşlarımın çıkarttığına inanmak istemiyorum ama sonuçta artık onlarında bilgisi olmadan bu haberlerin  çıkartılamayacağına inanıyorum. Unutulmasın bu bir yerel seçimdir ve hizmet yarışıdır .Biz halkımıza dedikodu yapmak için değil onlara yapacağımız hizmetleri anlatmak için dolaşıyor onları ziyaret ediyoruz.. Bu güne kadar güzel geçen bu ortamı bozmadan çalışmalarımızı tamamlamamız gerek. Sebebi ne olursa olsun insan partisini değiştirebilir. Bu değişim  partisini değiştiren kişiye eski partisini karalama hakkını vermediği gibi yeni yuvasına yaranmak için gereksiz dedikodular yayması ne kendisine nede gittiği partideki partideki adaya arkadaşıma da bir şey kazandırmaz. ” dedi.
  Seçimi kazanacaklarına inandığını iafede eden CHP İYİ Parti millet  ittifakı adayı Saraçoğlu ;” Halkımız bir değişim istiyor. Bu değişime de hazırlanıyor. CHP-İYİ parti Millet ittifakı  olarak seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Martın sonu bahar diyoruz. Parti olarak, millet ittifakı olarak , bu memleketin öz kızı olarak da güçlüyüm ve güçlüyüz. Aksini düşünenlere halkımızın sandıklarda cevap vereceğine inanıyorum.” diyen Saraçoğlu bundan sonra çıkabilecek dedikodular ne olursa olsun artık cevap veremeyeceğini ve ilk gün aldığı kararın arkasında durarak ne kendisinin nede ekibinin bu tür dedikodu yapmasına müsade etmeyeceğini söyledi.

YORUM YAZ

www.gazetee.com