Şampiyon belli oldu

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK
Amasya ilkokullu küçük erkekler voleybol final müsabakasında büyük kızılca ilkokulu 2-0 kazanarak şampiyon oldu.

Okul Sporları 2019-2020 öğretim yılı faaliyet programında yer alan ve Atatürk Lisesi Spor Salonunda oynanan Amasya Büyük Kızılca İlkokulu ile Ezinepazar İlkokulu Küçük Erkekler Voleybol final müsabakası sonucunda Amasya Büyük Kızılca İlkokulu rakibini 2-0 yenerek şampiyon oldu.

Küçük Erkekler voleybol takımı olarak bütün olumsuzluklara ve imkansızlıklara rağmen ilimizde voleybol branşını en güzel şekilde temsil eden bu iki köy ilkokullu öğrencileri sahadaki duruş, davranış, hal ve hareketleri ile sporun dostluk, kardeşlik ve her ne olursa olsun rakibe saygı olduğunu salonda bulunan seyircilere gösterdi.

Rakiplerine yenerek final oynamaya hak kazanan bu iki okulun kupa ve madalyaları her iki okulun idareci, öğretmenleri ve okul sporları il tertip komitesi üyeleri tarafından takdim edildi. Amasya merkeze uzak olan ve turnuvada bütün rakiplerini yenerek final oynama hakkını elde eden bu iki okulun özellikle idarecilerine, beden eğitimi öğretmenlerine, antrenörlerine, sporcu ve seyircilerine teşekkür ediyoruz.YORUM YAZ

www.gazetee.com