O lise il birincisi

Fotoğrafların tam boy açılması için reklamlara tıklayın…

AMASYA’da Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Açı Temel Lisesi ile Macit Zeren Fen Lisesi Genç Erkekler (A Grubu) Basketbol Final Müsabakası oynandı. Müsabakayı kazanan Macit Zeren Fen Lisesi İl birincisi oldu.

2018-2019 eğitim-öğretim yılı Okul Sporları faaliyetleri programı kapsamında Hamit Kaplan Spor Salonunda oynanan Amasya Açı Temel Lisesi ile Macit Zeren Fen Lisesi Genç Erkekler (A Grubu) Basketbol Final Müsabakası oynandı.  Rakibini 93-90’lık skorla yenen Macit Zeren Fen Lisesi İl birincisi oldu.

 

Amasya Basketbol İl Temsilcisi Rafet Demir, “Sporun milli ve manevi duyguları ön plana çıkartan, birlik ve beraberliklerin en güzel örneğini gösteren sporun dostluk ve kardeşliği pekiştiren bir olgu olduğunu bir kez daha ortaya koyun her iki okulumuzun en başta sahada ter döken antrenör ve sporcularına, idarecilerine, öğretmenlerine, veliler ile salonu dolduran iki güzide okulun seyirci öğrencilerine teşekkür eder, ilimizi grup birinciliği yarışmalarında temsil edecek olan 2018-2019 öğretim yılı Genç Erkekler (A Grubu) Basketbol İl Birincisi Amasya Macit Zeren Fen Lisesine başarılar diliyorum” dedi.

Haber: Sinan HARMANCI

YORUM YAZ

www.gazetee.com