O Gazeteci Aday Adayı Oldu

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları devam ediyor. Gazeteci / Yazar İhsan Dadak, AK Parti’den Amasya İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığına başvurdu.

Suluova Ak Parti İlçe Başkanlığı binasında yapılan başvuru töreninde AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer, İhsan Dadak’ın aday adaylık başvuru belgesini teslim alarak “hayırlı olsun” dedi. İlçe Başkanı Muhammed Biçer, “İhsan Dadak abimiz İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Kendisine bu çıktığı kutlu yolda muvaffakiyetler diliyorum” diye konuştu.

AK Parti Suluova İlçe teşkilatına İl Genel Meclis aday adaylığı başvurusunu yapan İhsan Dadak ise, “Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Tabii AK Parti iktidarında Türkiye’de ne hizmetler yapıldığını sizler çok daha iyi biliyorsunuz. İstikrarın sürmesi, için, Suluova’nın gelişmesi için Ak Partinin iktidarına ihtiyacımız var. Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil amacım sadece millete hizmet, dolayısıyla günümün çoğunluğu hemşehrilerim’le iç içe geçiyor. Sorunları çok iyi anlıyorum, halka hizmet hakka hizmet diyerek halkıma hizmet için buradayım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyorum. İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.”

Haber: Sinan HARMANCI

YORUM YAZ

www.gazetee.com