MUHTAR ADAYI DANACI: BU YOLA PARA İÇİN DEĞİL, HİZMET ETMEK İÇİN ÇIKTIM

AMASYA’da yaklaşan yerel seçimler öncesi Helvacı Mahalle Muhtarlığı’na aday olan Hayati Danacı (48), “İnsan ölünce parayla değil, yaptığı hizmetlerle anılır, ben bu yola para için değil, hizmet etmek için çıktım” şeklindeki seçim sloganıyla dikkat çekiyor.

Merkeze bağlı Helvacı Mahallesi’nde muhtar adayı olup seçimlere hazırlanan Hayati Danacı’nın seçim sloganı kadar, seçim vaatleri de mahalle halkının ilgisini çekiyor. ‘İnsan ölünce parayla değil, yaptığı hizmetlerle anılır’ sloganıyla muhtarlık seçimlerine hazırlanan Danacı’nın seçim vaatleri arasında; sağlık ocağı, düğün salonu, kütüphane, kreş, ATM, tahsilat merkezleri, yol çalışmaları, okul, alt ve üst geçit yapımı, çevre düzenlemesi, doğalgaz, yaşlılara ve bakıma muhtaçlara yardım, cami, düzenli olarak yapılacak kermeslerle mahalle sakinlerine yardım ve ihtiyaç sahiplerinin faydalanacağı bir dernek kurmak gibi projeler de yer alıyor.

Muhtarlığa talip olduğunu belirten Hayati Danacı, maaşını dul, yetim ve kimsesizlerle paylaşacağını söyledi. Danacı, “Garibanlara, yoksullara, dul ve yetimlere, çaresiz kardeşlerimize yardım ve mahallemize 24 saat hizmet verebilmek için evladınız olarak temiz sokak, oyun parkları, eğitim gören öğrencilerimize destek olabilmek için mahallemize muhtar adayıyım. Seçimlerde kazanırsam; maaşımı dul, yetimlere, öksüz ve kimsesizlere ve eğitim gören öğrenci kardeşlerimize harcayacağım. Herkesin kardeşçe, dostça yaşayacağı bir mahalle yapmak yolunda elimden geleni yapmaya çalışacağım. Dürüst, sağlam bir kadroyla mahallemiz için hizmete talibim” dedi.

Sinan HARMANCI
#Yeşilşehir

YORUM YAZ

www.gazetee.com