MHP’li Sarı sert açıklamalarda bulundu

MHP’li Sarı sert açıklamalarda bulundu

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, “İlk geldiğim gün söylemiştim biz siyaseti yalan ve iftira üzerine bina etmeyeceğiz. Lakin bu hakkımızda üretilen, gerek sosyal medyada gerekse sokakta yayılan, dedikodu ve iftiralara sessiz kalacağımız anlamına gelmez” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) Üyesi ve Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarı, Hakkında çıkarıldığını iddia ettiği yalan ve iftiralara sosyal medya hesabından cevap verdi.

MHP’li Sarı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; İlk geldiğim gün söylemiştim biz siyaseti yalan ve iftira üzerine bina etmeyeceğiz. Lakin bu hakkımızda üretilen, gerek sosyal medyada gerekse sokakta yayılan, dedikodu ve iftiralara sessiz kalacağımız anlamına gelmez. Elbette bunu yapanların seviyesine inip kendimizi küçültmeyeceğiz.

Bağımsız Türk yargısına başvurarak hukukun bize tanıdığı imkanlar doğrultusunda haklarımızı sonuna kadar savunacak ve bu fiili işleyenlerin maddi manevi gereken her türlü cezayı alması için, elimizden geleni yapacağız. Konuşmalarımızı montajlayarak sosyal medyada paylaşan ve bir resmi kurumun çalışanı olan ismi bizde saklı hanımefendi için hukuki her türlü girişim başlatılacaktır.

Bu bir başlangıçtır, umarım bu aciz yola başvuranların sayısı artmaz. Her biri için ayrı ayrı gereken her türlü hukuki işlemi yapmaktan asla imtina etmeyeceğim.

AMASYA Kamuoyuna saygıyla duyururum…

Mehmet SARI

MHP MYK ÜYESİ

AMASYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

YORUM YAZ

www.gazetee.com