MHP Genel sekreteri Büyükataman’dan Başkan Sarı’ya hayırlı olsun ziyareti

MHP Genel sekreteri Büyükataman’dan Başkan Sarı’ya hayırlı olsun ziyareti
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyük ataman bir dizi ziyaretler için geldiği Amasya’da Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Büyükataman, Başkan Sarı’dan görevi devraldığı süre zarfında yaptığı çalışmalar ve Belediye’nin işleyişi hakkında bilgiler aldı. Büyükataman’ın ziyareti esnasında MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir, MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, MHP Amasya Belediye Meclis Üyeleri, MHP Hamamözü İlçe Belediye Başkanı Fatih Bayrakdar, Fen İşleri Müdürü Ali Özel hazır bulundu.
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Sayın Başkanımızın yeni görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Allah nasip ederse, Sayın Genel Başkanımızın da iştirak edeceği kazanılmış belediyelerimiz ile ilgili ziyaret programları olacak. Bu ziyaretler muhtemelen ramazan ayından sonra gerçekleşecek. Bu kapsamda tekrar Başkanımızın yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise nazik ziyaretlerinden dolayı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyük Ataman’a teşekkür ediyorum. Ramazan ayında belediyemiz bünyesinde mahallelerimizde kurdurduğumuz iftar çadırlarımızla her gün ayrı bir mahallede oruç açıyoruz. Bunun dışında hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında bugüne kadar bizlere yaklaşık 99 bin 920 kişi ziyarette bulundu. Herkesin derdini, sıkıntısını yakından takip ediyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte hazırladığımız güzel projeleri de hayata geçirerek Amasya’mızın çehresini değiştireceğiz” diye konuştu.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’a Genel Başkan Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye hediye olarak götüreceği Amasya Belediyesi’nin kapısının ilk anahtarı, Belediye binası ve Saraydüzü kışla binalarının maketlerini gösterdi. Ziyaretin son bölümünde Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’a yeni belediye binası ve çevresini gezdirerek bilgiler verdi.
Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK
YORUM YAZ

www.gazetee.com