Haydi, Amasya takımına sahip çık

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK
Amasyaspor 1968 FK’nın yeni sezonda çalışacağı hoca belli oldu. Daha önce ki senelerde de takımın başında bulunan Levent Arıkdoğan tekrar yeşil-beyazlı kulübün teknik patronluğunu getirildi.

Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Yeşil beyazlı ekip Teknik direktörlük görevine Levent Arıkdoğan’ı getirirken, 26 Eylül 2019 tarihinde de takıma transfer edilen futbolcularını tesis binasında Amasyalılara tanıtacak. Süper amatör liginde şehzadeler şehrini temsil edecek Amasyaspor 1968 FK’nın tek hedefi ise tekrar Bölgesel Amatör ligine tekrar çıkarak, daha sonrasında ise özlenen profesyonel lige yükselebilmek.

Birlik ve beraberliğin sağlanabilmesi ve yerel yönetimler ve STK’ların takıma sahip çıkarak, destek olabilmeleri için ise 11 Ekim tarihinde Büyük Amasya Otelinde saat 19:00’da bir gece düzenleyeceklerini belirten Amasyaspor 1968 FK Yönetim Kurulu adına Metin Genç, “2019-2020 Futbol Sezonu başlangıcında Şehzadeler Şehri güzel Amasya’mızın tek takımı Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü’ne sahip çıkıp birlik ve beraberliğimizi tesis etme ve takımımızı tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz programa katılımınız bizleri onurlandıracaktır” dedi.

YORUM YAZ

www.gazetee.com