CHP’li Saraçoğlu: “İnsana ve topluma dokunan bir belediyecilik hizmeti sunacağız”

CHP’li Saraçoğlu: “İnsana ve topluma dokunan bir belediyecilik hizmeti sunacağız”

MİLLET İTTİFAKI CHP İYİ Parti Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu Savadiye, Mehmet Paşa, Hatuniye Mahallesi sakinlerini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İyi Parti (İP) ittifak Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu beraberinde CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Esma Pekgöz, CHP, İYİ Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, partililer ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Savadiye, Mehmet Paşa, Hatuniye Mahallesi sakinlerini, Öğretmenevi ve esnafları ziyaret etti.

Ziyaret ettiği mahallelerde sıcak ve samimi karşılanan Saraçoğlu, gördüğü ilgi karşısında memnun oldu. CHP-İYİ Parti ittifak adayı Serpil Saraçoğlu, insana ve topluma dokunan bir belediyecilik hizmeti sunacağının sözünü verdi. Ziyaretlerinde Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden herkesi kucaklayacağını belirten Saraçoğlu, “31 Mart sonrasında çalışmalarıma hız vererek Amasya’yı her bir vatandaşımız için daha yaşanılır bir yer haline getireceğim” dedi.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

YORUM YAZ

www.gazetee.com