CHP’li Saraçoğlu basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi

CHP’li Saraçoğlu basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi

CHP-İYİ Parti ittifak Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

31 Mart Yerel seçimine az bir süre kala çalışmalarına devam eden CHP-İYİ Parti ittifak Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu Amasya’da gerçekleştireceği projeleri kahvaltıda basın mensuplarına tanıttı. Kahvaltı programına CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali Kilci, CHP Amasya Kadın Kolları Başkanı Emine Aras, partililer ve basın mensupları katıldı.

Kahvaltı programında CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz bir selamlama konuşması yaptı. Daha sonra CHP-İYİ Parti ittifak Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil Saraçoğlu, Amasya’ya yapmayı planladığı projeler hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi.

Son olarak ise CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “31 Mart Yerel seçiminin bir değerlendirmesini yaparak, 1 Nisan sabahı Amasya Belediye Başkanı Serpil Saraçoğlu olacak” dedi.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

YORUM YAZ

www.gazetee.com