CHP’li Salıcı Amasya’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

CHP’li Salıcı Amasya’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekilli Oğuz Kaan Salıcı Amasya İl ve Merkez ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

Salıcı, seçim çalışmaları için Millet İttifakı CHP, İYİ Parti Amasya Belediye Başkanı A. Serpil Saraçoğlu ve CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, İYİ Parti İl Başkanı Adnan KIR, Belediye Meclis Üyeleri Her iki partinin yönetim kurulu üyeleri, ittifak partililer ve Amasya halkıyla buluştur.

Oğuz Kaan Salıcı, CHP İl Başkanlığı önünde tüm halka seslenerek yerel seçimlerin önemine değindi. CHP’li Salıcı, ”Tüm halka Saraçoğlu’nun Amasya’da belediye başkanı çıkması için her iki partinin ve yöneticilerinin elinden gelen mücadeleyi yapacağına çok çok eminim. Bizlerde elimizden gelen mücadeleleri yapmaya hazırız. Saha’da esnaf, vatandaşlarla konuştuğumuz zaman onlarında bu konuda ciddi tereddütlerinin olduğunu görüyoruz. Belki daha önce Cumhuriyet Halk Partisine oy vermemiş olabilirler, Cumhuriyet Halk Partisinin düşündüğü gibi düşünmüyor olabilirler. Ama bu meselenin bir Türkiye ve bir Memleket meselesi olduğunu bir parti meselesi olmadığını açık ve net bir şekilde gördüklerini anlıyoruz ve tüm Amasyalılardan Saraçoğlu’na için destek istiyoruz ” dedi.

Oğuz Kaan Salıcı CHP İl Başkanı Reşat Karagöz, Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil SARAÇOĞLU ve parti önünde toplanan yönetici ve halkla birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

YORUM YAZ

www.gazetee.com