Başkan Sarı Yeniden Refah Partisi kongresine katıldı

Başkan Sarı Yeniden Refah Partisi kongresine katıldı
YENİDEN Refah Partisi Amasya Merkez İlçe 1’inci Olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongreye Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’da katıldı.

Yeniden Refah Partisi Amasya Merkez İlçe 1’inci Olağan kongresini Amasya Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirdi. Kongreye Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Yeniden Refah Partisi Amasya kurucu İl Başkanı Mustafa Erişgen, Yeniden Refah Partisi Amasya kurucu Merkez İlçe Başkanı Adem Karakoç, Yeniden Refah Partisi Genel Merkezinden misafirler, parti üyeleri ve basın mensupları katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan 1’inci Olağan kongrede akabinde kuran-ı kerim okundu. Yeniden refah partisi Amasya kurucu İl Başkanı ve kurucu Merkez İlçe Başkanı birer konuşma yaptı.
Kongrede konuşan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, şunları kaydetti; “Yeniden refah partisinin 1’inci Merkez İlçe kongresinde bulunmaktan onur duyuyorum. Her şeyden önce bu davanın önderi, bu davanın kurucusu, bu yolun başlangıç noktası, mihenk taşı rahmetli muhterem Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı da rahmetle anıyorum. Cenabı hak mutlaka onu dostlarının yanına koymuştur. Her baba yiğidin işi değildir imanlı gençlik yetiştirmek, her baba yiğidin işi değildir İslam demek, buna gönül gerekir, buna yürek gerekir, buna cesaret gerekir. Bu anlamda ben Amasya Belediye Başkanı olarak her daim, her zaman ne gibi ihtiyaçlarınız varsa, bizim yapabileceğimiz ne varsa, hangi imkanlarımızdan yararlanacaksanız teklifsiz sizlere her daim açıktır” dedi.
Haber : Sinan Harmancı / Ferhat Tutak

YORUM YAZ

www.gazetee.com