Başkan Sarı; “Sev Amasyalıyı, sevsin seni Amasyalı”


Başkan Sarı; “Sev Amasyalıyı, sevsin seni Amasyalı”

AMASYA Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “ Bu kapı herkese açık bir kapıdır”dedi.

AK Parti Amasya Milletvekili Levent Karahocagil, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal ve beraberindekiler Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyarette konuşan AK Parti Amasya Milletvekili Levent Karahocagil, “Siz nasıl Amasyalının Belediye Başkanıysanız, bizde Amasya’nın milletvekiliyiz, Amasya’mıza gereken neyse hep beraber yapacağız” dedi. Nazik ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Karahocagil ve beraberindekilere teşekkür eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, konuşmasında şunları söyledi; “Biz şöyle bir karar içerisindeyiz. Bizim kararımız bizi bağlar ama uyan herkesle de yol arkadaşlığı yapmaya hazırız. Diyoruz ki biz rozetimizi kapıda bıraktık. Özellikle ben Milliyetçi Hareket Partisinin yetkili organlarının üyesi olaraktan, MHP’nin Amasya Belediye Başkanı olaraktan kim gönlünde hangi partiyi hissediyorsa bizim için biz o partiden düşünebilir.. Bizim için önemli olan Amasya’dır gerisi teferruattır. Biz Ankara’ya geldiğimizde karşılaştığımız muameleyi, geri döndüğümüzde vatandaşlarımıza anlatırız. Deriz ki; “Sayın vekilimiz bizim işimizle hiç ilgilenmedi” ya da “sayın vekilimiz bizim elimizde tuttu bu işi yaptı” Bunları demekte de hiçbir mahsur görmem, şeklinde konuştu.

BAŞKAN SARI: ‘BU KAPI HERKESE AÇIK BİR KAPI’

Sarı konuşmasının devamında; “Bu kapı herkese açık, bundan kimse kuşku duymasın. Bu kapıda particilik yapılmayacak. Buradaki amacım Amasyalının arkamdan benim hakkımda iyi bahsetmesidir, mühim olan dua alabilmektir.” Dedi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, kendisini ziyarete gelen misafirlerini Belediye girişi kapısına kadar uğurladı.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

YORUM YAZ

www.gazetee.com