Başkan Sarı Neyyire kahvaltı salonunun açılışını yaptı

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Hatuniye Mahallesinde hizmete başlayan Neyyire kahvaltı salonunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Belediye Başkan Başdanışmanı Ahmet yenihan, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç’ın yanı sıra vatandaşlar katıldı.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Ticaret zevkli bir meslektir. Herkese tavsiye ederim. Ama derler ya koyunu güden kurdu görecek. Ben 40 yıl dağda çobanlık yaptım da dağda kurt görmedim diyen kişi çobanlık yapmamıştır. Tüccar adam zarara hazır olacak. Zarar edeceğini bilecek, fakat korkmayacak, zarar ettikçe üzerine gidecek” dedi.
Daha sonra yapılan duanın ardından Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç ve işletme sahibi Erdal Ünsalan tarafından işletmenin kurdelesi kesildi. Daha sonra protokol üyeleri işyerini gezerek yetkililerden bilgi aldılar.
YORUM YAZ

www.gazetee.com