Başkan Özdemir: ‘Durmak yok yola devam’

Başkan Özdemir: ‘Durmak yok yola devam’

AMASYA Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve beraberindekiler 31 Mart yerel seçimine az bir süre kala esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

31 Mart Yerel Seçimine 20 günden az bir süre kala seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir beraberinde AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, AK Parti Amasya Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte İstasyon caddesinde bulunan esnaflara ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Özdemir’e ziyaretlerinde esnaflar sıcak ve samimi bir karşılama yaptılar.

Gazetee.com sitesine esnaf ziyaretleri kapsamında açıklama yapan Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, “Yerel seçimde son 15 güne doğru giriyoruz. Amasya’da güzel bir atmosfer var, tüm teşkilatlarımız ve gönüldaşlarımızla her yıl olduğu gibi seçim kampanyamızı sürdürüyoruz. Önemli olan hoş bir kampanya olması, huzur içinde olması, çevreci bir kampanya olması için buna özen gösteriyoruz. Durmak yok, yola devam diyoruz” dedi.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

 

YORUM YAZ

www.gazetee.com