Başkan Özdemir, Akyazılılar derneğini ziyaret etti

Başkan Özdemir, Akyazılılar derneğini ziyaret etti

31 MART Yerel yönetimler seçimine az bir süre AK Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Cafer Özdemir ve beraberindekiler Ak yazılılar derneğini ziyaret etti.

31 Mart Yerel yönetim seçimine iki haftadan az bir süre kalan seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Cafer Özdemir beraberinde AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyesi Adayları ile birlikte Akyazılılar Derneğini ziyaret etti. Başkan Özdemir, “31 Mart’ta yapılacak yerel yönetimler seçiminde dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. 10 yıldır Amasyalı hemşerilerimize yaptığımız hizmetler ortada, inşallah önümüzde kısa bir süre sonra gerçekleştirilecek yerel yönetim seçiminde de halkımız bize destek verirse, tekrar yola devam derlerse bizlerde önümüzdeki 5 yıl içerisinde kaldığımız yerden devam ederek halkımızın faydalanacağı önemli projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Cafer Özdemir’in konuşmasının ardından Amasya Akyazılar Derneği Başkanı Selçuk Arslan Başkan Özdemir ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinde dolayı teşekkür etti. Ziyaretin devamında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

YORUM YAZ

www.gazetee.com