Amasya’da 5 yıldızlı otel projesi konuşuluyor

Amasya’da 5 yıldızlı otel projesi konuşuluyor

AMASYA Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç ve üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Başkan Sarı ve Kırlangıç arasında Amasya’ya yapılması planlanan 5 yıldızlı otel projesi masaya yatırıldı.

ATSO Başkanı Murat Kırlangıç ve yönetim kurulu üyeleri Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular. ATSO Başkanı Kırlangıç, Belediye Başkanı Sarı’ya yeni görevinde başarılar dilerken, kültür ve turizm alanında yapılacak ve Amasya’ya fayda sağlayacak projelerde oda olarak her zaman destek sağlayacaklarını belirtti. Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’da nazik ziyaretlerinden dolayı Kırlangıç ve üyelerine teşekkür etti. Amasya’nın turizm anlamında 5 yıldızlı bir otele ihtiyacı olduğunu belirten Belediye Başkanı Sarı, yaklaşık 25 milyon dolar maliyeti olan otel için ATSO Başkanı ve üyelerinin de bu projeye dahil olabileceklerini söyledi.

Akabinde Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı Fenerbahçe Derneği Amasya Şube Başkanı Bülent Sütoğlu ve üyeleri ziyaret etti. Sütoğlu Başkan Sarı’ya Mehmet Sarı yazılı 10 numaralı Fenerbahçe forması hediye etti.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

ATSO ve Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı arasında karşılıklı fikir alışverişinin yer aldığı işte o video;

 

 

YORUM YAZ

www.gazetee.com