Amasya Akbilek Mahallesi Muhtarı Türkmen’den teşekkür yemeği

Amasya Akbilek Mahallesi Muhtarı Türkmen’den teşekkür yemeği

31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Amasya Akbilek Mahallesine muhtar olarak seçilen Bekir Türkmen mahalle sakinlerine teşekkür yemeği verdi.

31 Mart yerel seçiminde Amasya merkez Akbilek Mahallesi’nden muhtar seçilen Bekir Türkmen mahalle sakinlerine düzenlediği yemek programı ile teşekkür etti. Teşekkür yemeğine MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir, MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Şuayip Ak, MHP İl ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri, Akbilek Mahallesi sakinleri ve vatandaşlar katıldı.

Akbilek Mahallesi muhtarı Bekir Türkmen düzenlediği yemekte yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Amasya Akbilek Mahallesi muhtar adayı olarak girdiğim seçimde 5 bin 533 seçmenin olduğu ve 10 adayın olduğu seçimde bin 200 oy alarak muhtar seçildim. Bizlere desteklerinden dolayı mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir ise, “Bugün Merkez İlçe Başkanımız ve İl yönetimimizle beraber çok kıymetli kardeşim Bekir Türkmen’i tebrik etmek için geldik. Kendisinin kurbanı vardı, Allah kabul etsin. Kendisine Akbilek Mahallesinin hizmetlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

 

YORUM YAZ

www.gazetee.com