AK Partili Karahocagil: ‘Amasya’da Cumhur ittifakı yok’

AK Partili Karahocagil: ‘Amasya’da Cumhur ittifakı yok’

AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, “31 Mart Yerel seçiminde Amasya’da Cumhur ittifakının olmadığını söyledi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine az bir süre kala AK Parti Amasya’da seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, AK Parti Amasya İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıttır, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Cavit Üstün ve Mustafa Çiftçi, AK Parti Amasya İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile beraber köy ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlardan destek istediler. Ziyaretler kapsamında Kaleköy, Ezinepazar, Yolyanı, Aydınca köylerilerini ziyaret ederek vatandaşların talep ve isteklerini dinlediler.

 

Köy ziyaretleri kapsamında açıklamalarda bulunan AK Parti Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, “31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Amasya’da Cumhur İttifakı’nın olmadığını ve Amasya’da 2 dönemdir hizmetleriyle Amasyalının gönlüne giren Cafer Özdemir Başkanın desteklenmesi için yeniden AK Parti demeliyiz ifadelerini kullandı. Karahocagil, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek istiyorsak, AK Partiye oy vermeliyiz. Dış güçlerin oyunlarını bozabilmemiz için sandıktan güçlü bir şekilde çıkmamız gerekiyor. Bunun içinde Ak Partiyi tercih ederek güçlü Türkiye, güçlü Amasya’nın istikrarının devamı için sandıktan Amasyalı seçmenlerimizin teveccühünü bekliyoruz” dedi.

Haber: Sinan HARMANCI-Ferhat TUTAK

1 yorum

  1. Ersin Kara 21/03/2019

YORUM YAZ

www.gazetee.com